KURUMSAL

 

Persam Grup, bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren yazılım, yazarkasa satışı, barkod sistemleri ve teknik servis ihtiyaçları konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip firmamız; Persampos Hızlı Satış Otomasyonu, PersamOfis, Persam Mobil, Patron Uyglaması, Üretim Takip Sistemi programlarını geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Mikro programları yetkili satış ve servis hizmetini de başarı ile gerçekleştirmeye devam ettirmektedir. Enpos, PromoPos, OT/VT ürünleri, K.G.K, P.K.D.S., server, el terminali, barkodlu ve barkodsuz terazi, yedekleme üniteleri, kablosuz ürünleri, modem, kabin ve aksesuarları, yedek parça, rulo ve etiket ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ile birlikte satış sonrası hizmetleri, teknik servis,  personel eğitimleri işlerini yapmaktadır.

 

Misyon

Persam; müşterilerini teknoloji ile buluşturan, iş akışlarını hızlandıran, OT/VT sektörü teknik destek ihtiyaçlarında “Gözünüz arkada kalmasın.” sloganını kendine prensip edinen, bölgemizdeki beyin göçünü engellemek için nitelikli insan gücünü istihdam ederek, yerli ve milli yazılımlar üretmeyi amaç edinen, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olmaktır

 

Vizyon

Persam; yenilikçi, dinamik, geçmiş deneyimlerinden güç alarak; güvenilir çözümleri hızlı üreten, geleceğe dönük teknolojik ve insan yatırımları yapan,çalışanları ve müşterileri ile dostluk kurmayı başarabilen, yerli ve milli bir firma olarak yazılım ve teknik destek sektöründe bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet verebilen bir şirket olmak.

 

 

Sepet (0)
Giriş Yap