MOBİL SAHA SATIŞ VE DEPO TAKİP

İşletmelerin sıcak ve soğuk satış süreçlerini; telefon, el terminali, telefon ve diğer mobil cihazlarda yönetmesini sağlayan, online ve offline çalışma seçeneğiyle potansiyel takip yapabileceğiniz aynı zamanda e-işlemlerinizi de gerçekleştirebileceğiniz mobil saha satış ve depo takip uygulamasıdır.

Hem kendi içinde hem de mikro muhasebe programıyla entegre çalışan sıcak satış, soğuk satış ve depo takip uygulamasıdır.

Siparişten irsaliyeye, irsaliyeden faturaya depo ve sipariş kontrollü evrak düzenleyebilme tahsilat ve ödeme menüleriyle finansal işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz oluşturmuş olduğunuz evrakların e-dönüşüm portalları ve entegrasyonlarıyla gönderebileceğiniz online ve offline çalışma seçeneği ile potansiyel takip yapabileceğiniz şubeler arası sevkiyat ve sayım işlemlerini yapabileceğiniz Android ve Windows Mobil C platformda çalışan bir uygulamadır.

Depo miktar kontrolü stok bakiye ve cari bakiye, stok hareket ve cari hareket, cari bazlı ürün satış raporlarını online ve offline seçeneğimizden aynı zamanda oluşturulmuş evrak listelerini offline seçeneğinde sunduğumuz; oluşturduğumuz tüm evraklardaki raporları mobil yazıcılara ve excell tablolarına aktarım yapabilirsiniz.

Tablet, el terminali, cep telefonu ve diğer mobil cihazlarda mikro versiyon V12, V14, V15 ve V16 ile senkronize çalışabilme,

Offline seçeneği ile internet bağlantısı olmadan uygulamayı kullanabilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğunda verileri hızlı bir şekilde senkronize edebilirsiniz.

Kullanıcı bazlı hak ve yetkilerini istediğiniz gibi düzenleyip uygulamaların kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Cari ve stok iskontolarını aynı zamanda cari bazlı satış ve satın alma fiyatlarını mikroda tanımlamanız yeterli. Kullanıcı yetkisi dahilinde satış ve satın alma fiyatlarının iskontolarını değiştirebilir.

Sipariş karşılama ve barkod okuma özellikleri sayesinde yanlış, eksik veya fazla ürün sevkiyatının önüne geçebilirsiniz. Online seçeneğimiz de stok ve cari kart ekleme yapabilirsiniz.

Uygulamamızı kiralama veya lisansımızı satın alma seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Alınan sipariş verilen sipariş, alış ve satış irsaliyesi, alış faturası, satış faturası, iade irsaliyesi, depo sevk, depo sipariş, depo fire, depo sayım, depo virman, depo sarf, depo nakliye evrakları oluşturabilirsiniz.

Stok kartı ve cari kartı tanımlama, aynı zamanda stok kartı ve cari kartı menülerini kullanabilirsiniz.

Gün sonunda sevkiyat araçlarında kalan ürünleri kamyonlaştırmak için depo dönüş operasyonunu kullanabilirsiniz. Yetkiliniz dahilinde cihazı birden fazla depo için kullanabilirsiniz.

Emanet depo evrağıyla envanter harici stoklarınızın düzenlenmiş fakat teslimi yapılmamış takibini yapabilirsiniz.

Manav depo menüsünden parametre ile belirlenen depoya ait ters depo sevk fişi evrağı oluşturabilirsiniz. Fire ve sarf fişleriyle patlayan, çatlayan, bozulan, hasar gören ürünlerinizin stok düşümlerini yapabilirsiniz.

Mağaza satış menüsü ile mağazanız içerisindeki personellere müşterilerinize satışlarını yapıp ödeme işlemlerini kasaya yönlendirebilirsiniz. Persam Pos uygulamamızda personelinizin yaptığı satışları tek tuşla görebilir, düzenleme yapabilir ya da ödemesini alabilirsiniz.

Patron ekranı uygulamamızla girilen tüm işlemleri anlık veya dönemsel takip edebilirsiniz.

 

15 günlük ücretsiz deneme süreci ile programı kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepet (0)
Giriş Yap