ÜRETİM TAKİP PROGRAMI

 

Üretimlerinizin bütün aşamalarını sizin yerinize kaydederek üretim ve sevkiyat ile ilgili işlemlerin takibini yaparak karlılığınızı ve veriminizi en üst seviyeye taşımayı hedefler. Persam Üretim Takip Sistemi (ÜTS) tamamen firmanızın ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik özel olarak hazırlanmaktadır.

 

Sürekli ve yüksek miktarlarda yaptığınız üretimlerde yapılan hatalar, gelen giden ürünlerin takibi gibi önemli noktalara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

İleriye yönelik yapılacak planlamaları kolaylaştırır

Zamandan tasarruf sağlayarak verimli çalışmanıza olanak sağlar

Elinizdeki stokların miktarlarına tek tıkla ulaşabilirsiniz

Özellikle marketlerde ürünlerle ilgili olan gözümüzden kaçan ya da sayı olarak fazla olan

Personel üzerindeki iş yükünü en aza indirir

Üretim esnasındaki sorumlu personelinde iş yükü daha çok azalıyor çünkü takip edeceği çoğu şeyin sayısı azaldı.Üretim esnasında anlık olarak nerede hangi ürün var? , Üretimin hangi aşamada? , Üretimin bitmesine ne kadar kalmış? , tahmini bitiş süresi gibibirçok sorunun cevabına anlık ulaşabilirsiniz.

Sonraki üretime hazırlık yapılması için hangi hazırlıkların yapılması gerektiğini personel ve yönetim anlık olarak görebilir.

Evrak yükünü azaltır.

Ürünün ve üretim noktasının her noktasında kontrol olduğu için ürünün de üretimin de anlık takibini yapıabilirsiniz

Aynı zamanda Mikro ile de entegre olarak çalışmaktadır ve diğer muhasebe programlarıyla da entegre edilebilir. 

 

Üretim Takip Programını kullanan Kristal Kola fabrikası Bilgi İşlem Müdürü Cüneyt Bey'in yorumu;

Öncelikle kullandığımız ürün takip programı bize birçok konuda çok fazla avantaj sağladı. Sürekli ve yüksek miktarlarda yaptığımız üretimlerde yapılan hatalar, gelen giden ürünlerin takibi gibi bizim için önemli olan bütün noktalara hem çok hızlı hem de çok kolay bir şekilde ulaşmamızı sağladı. Geniş raporlama imkanı sayesinde ileriye dönük planlamalarımızda da işimizi kolaylaştırıyor. Bize ciddi bir zaman tasarrufu sağlıyor. Yaklaşık olarak 350-400 kalem malı tek tek saymaktansa hızlı bir şekilde ihtiyacımız olan ne varsa onu bulabiliyoruz artık. Ya da iş yaptığımız firmalarla ilgili oluşabilecek sorunlarda daha hızlı bir şekilde aksiyon almamızı sağlıyor. Özellikle marketlerde ürünlerle ilgili olan gözümüzden kaçan ya da sayı olarak fazla olan üretimlerdeki hataları çok çabuk bulabiliyoruz. Üstümüzdeki iş yükünü ciddi anlamda aldı. Yaptığımız toplantılar daha verimli geçmeye başladı. Çünkü o neydi, bu neydi, şu ne olmuştu, unuttuk mu, unutmadık mı olayı ortadan kalktı. Sorunumuz nereden kaynaklanıyor, nasıl bir çözüm üretebiliriz, gibi daha hızlı bir şekilde soruna odaklanabiliyoruz artık. Tekrar tekrar evrak incelemek zorunda kalmıyoruz. Evrak yükünü ciddi anlamda azalttı. Hangi üründen ne kadar kullandığımıza kolayca ulaşabildiğimiz için planlamamızı daha rahat yapabiliyoruz. Bu bizi ekstra maliyetlerden kurtarıyor. Üst yönetim kadrosu bütün sorularının cevaplarına anlık olarak ulaşabiliyor. Sorun tespit edilip çözüm odaklı yaklaşılabiliyor.  Ürünün ve üretimin her noktasında kontrol olduğu için ürünün de üretimin de anlık takibi yapılabiliyor. Ayrıca bizi en doğru şekilde yönlendirdiğiniz ve yaşadığımız problemler noktasında anlık dönüş yaptığınız için size teşekkür ediyorum.

 

 

 

 

Sepet (0)
Giriş Yap