MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME

Günümüzde Mobil Yazılım geliştirme, kurumsal işletmelerin öncelikli ihtiyacı haline gelmiştir. İster küçük, ister orta ya da büyük ölçekli bir işletme olsun; tüm şirketler işlerini kolaylaştırmak adına yazılıma ihtiyaç duyarlar.

Özel Yazılım Geliştirme

Yaşanan yoğun rekabet ortamında işletmeleri öne çıkaran özel iş yapış biçimlerini destekleyecek şekilde yazılımlarda özelleştirme ve entegrasyon ihtiyaçları doğabilmektedir.

Günlük işlerinizi sistematik biçimde hızlı, pratik, güvenli bir otomasyona dönüştürmek, size özel geliştirmeye açık Mobil uygulamalar hazırlıyoruz. Hızlı teslim ve uygun ücret garantisi ile siz de özel yazılım sahibi olabilirsiniz.

"Tek yapmanız gereken iş sürecinizi bize aktararak projelendirme sürecini başlatmak"

Balıkesir'de bulunan özel yazılım firmamız Persam Bilişim Yazılım San. Tic. Ltd. Şti. Yazılım olarak, birçok küçük ve büyük çaplı firmanın özel yazılım ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Proje Sonrası Destek Hizmeti

Proje Uygulama ve Özel Yazılım Geliştirme hizmetlerinin ardından; işletmelerdeki kullanıcıların desteklenmesi ve yeni taleplerin yönetilmesi için verilen bir hizmettir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kapsama göre Yerinde Destek, Çağrı Merkezi, Uzak Bağlantı ve Teknik Desteğimiz Sistem Bakımı hizmetlerini sağlanmaktadır.

Sepet (0)
Giriş Yap